Henk liet het oude dubbelglas uit de jaren 80 vervangen. John koos voor vloer- en spouwisolatie. Lees hieronder over hun ervaringen. Ben je ook nieuwsgierig naar uw mogelijkheden, net als al bijna 400 andere inwoners in Achterveld, Leusden en Stoutenburg? Aanmelden is eenvoudig, verplicht je tot niets en kan nog tot en met zaterdag 29 maart.
Collectieve inkoop en alles voor je geregeld
Het bespaarplan van Winst Uit Je Woning gaat in op jouw mogelijkheden voor dakisolatie, vloerisolatie, isolatieglas en spouwmuurisolatie. Ook geeft het inzicht in de subsidies waarvoor je in aanmerking komt. Daarna kies je of je vrijblijvende offertes wilt ontvangen. De offertes zijn scherp geprijsd door collectieve inkoop.
Aanmelden uiterlijk zaterdag 29 maart
- Op www.winstuitjewoning.nl vul je de postcodechecker in
- Je maakt een afspraak voor een videogesprek of huisbezoek
- Voor slechts € 29,- krijg je het bespaarplan (gratis als je de extra subsidie van de gemeente Leusden krijgt)
- Je ontvangt offertes en kiest of je akkoord wilt geven
- Het bedrijf komt langs en doet de isolatiewerkzaamheden
- De subsidieaanvraag wordt samen met jou geregeld
Ervaringen van anderen
John Derksen liet zijn spouw en vloer isoleren: ”Deze actie krijgt van mij een tien: alles wordt voor je geregeld. Je bekijkt samen met een adviseur wat je nodig hebt. Ik kreeg een voorstel met drie maatregelen en koos om er nu twee te laten doen. Zelfs de subsidieaanvraag wordt voor je geregeld. Mijn buren gaan nu ook meedoen!”
Henk Duinsbergen had nog dubbel glas uit de jaren 80: “Boven hadden we nog enkel glas, dat is nu vervangen. Net als het oude dubbelglas in de achterdeur en de voordeur. Het oude dubbelglas zat er nog in vanaf de bouw in de jaren 80. Geen last meer van condens op de ramen en de kou in de keuken is weg!”
Heb je hulp of meer informatie nodig?
- Vraag hulp aan een adviseur van Winst Uit Je Woning via 023- 583 6936 of info@winstuitjewoning.nl.
- Financiële vragen kun je stellen aan een onafhankelijke financieel adviseur uit Leusden. Zie meer informatie op www.leusden.nl/isolatie.
- Offertes al ontvangen, maar nog vragen? Zaterdag 5 april kun je tijdens maandelijkse Inloopspreekuur Energiezuinig wonen binnenlopen met vragen over energiezuinig wonen en over de ontvangen offertes.
- Op www.leusden.nl/isolatie vind je meer informatie en de voorwaarden voor extra subsidie.
Artikel gepubliceerd op 26 maart 2025